«سی پال» اولین جشنواره اینترنتی مد و لباس ایران، به دبیری خاتون شهبازی از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ آبان ۹۷ برگزار می‌شود.

جشنواره ی سی پال چیست؟

سی پال اولین جشنواره اینترنتی مد و لباس ایران است که براساس شناسایی، تشویق و حمایت خلّاقان این عرصه متولّد شده است. سی پال این فرصت را برای خلّاقان مد و لباس ایجاد می کند که در هرجایی که هستند با هر توانایی که دارند، با نگاه خلّاقانه و منحصر به فرد خود شجاعانه دست به طرّاحی و تولید محصولاتی بزنند که با تکیه به فرهنگ پوشش ایرانی – اسلامی، نیاز جامعه و جریان مد و لباس به سمت حمایت از تولید ملّی و کالای ایرانی رهنمون شود.

سی پال، جشنواره اینترنتی مد و لباس ایران

اندیشه برگزاری جشنواره  سی پال از ملاقات صدها طرّاح خلّاق، فعّالان کسب و کار و تولیدکنندگان داخلی شکل گرفت. گنجینه ای که بی شک معرفی، تشویق و حمایت از یکایک آنان در قالب جشنواره ای خلّاقیت محور می تواند راهگشای هنر- صنعت مد و لباس در ایران باشد.

جشنواره همواره محلّ رقابت نوآوران بوده است. جایگاهی برای عرضه فکرو اندیشه ای که باید بروز پیدا کند. نیاز به محک و سنجش، هنرمند را به چالش با خود خلّاقش می کشاند و نتیجه آن توانمندی و به روز ماندن هنر اوست.

فعالان کسب و کارهای کوچک و بزرگِ نوین این عرصه در دنیای مجازی یا واقعی، یا خودشان طرّاح هستند و یا در کنار مجموعه خود از حضور طرّاحان بهره مند می شوند.

جشنواره سی پال در بهم رسانی طرّاحان و تولیدکنندگان و گسترش اینگونه کسب و کارهای نوین و مشاوره برای اقدام وتقویّت آنها برنامه ریزی شده است. امیدواریم که با حمایت و حضور شما در اوّلین جشنواره اینترنتی سی پال، رقابتی سالم و مشارکتی سودمند را رقم بزنیم.

به امید دیدارتان در سی پال.

چه کسانی می توانند در جشنواره سی پال شرکت کنند؟

تمامی طرّاحان خلّاق و مستعد، چه بصورت مستقل و چه بصورت غیرمستقل در بخش های طرّاحی لباس و تصویرسازی آن، طرّاحی کیف و کفش و تصویرسازی آن، طرّاحی جواهرات و زیورآلات و تصویرسازی آن، عکاسی مد و مدنویسی می توانند از سرتاسر ایران در این جشنواره شرکت نمایند و با در نظر گرفتن چهارچوب فراخوان، هیچگونه محدودیتی برای شرکت در جشنواره وجود ندارد.

چگونه می توان در جشنواره سی پال شرکت کرد؟

ثبت نام و شرکت در جشنواره سی پال از طریق سایت www.CipalFestival.com  در بخش “ثبت نام در جشنواره” انجام می پذیرد. در هر بخش شرکت کنندگان می توانند با کامل کردن فرم ثبت نام و وارد کردن اطلاعات فردی ، ۵ اثر را در قالب فایل JPG در جشنواره بصورت آنلاین شرکت دهند.

شرکت کنندگان بعد از ثبت نام کامل، کد دریافت خواهند کرد. کسانی که از طریق هیأت داوران منتخب شوند، آثارشان طی ۳ روز در گالری جشنواره به نمایش درمی آید. برندگان هر بخش تقدیر و معرّفی رسانه ای خواهند شد و در روز اختتامیّه، لوح تقدیر و تندیسی به رسم یادبود دریافت می کنند.

منبع خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*